0

Ілля КВАСНИЦЯ: «Можливо, другий тайм Рух зіграв гірше»

Вінгер «Руха» прокоментував перемогу над «Металістом 1925»

ФК Рух. Ілля Квасниця

Вінгер львівського «Руха» Ілля Квасниця прокоментував перемогу над харківським «Металістом 1925» (4:1) у матчі 21-го туру УПЛ:

«Головне, що вдалося перемогти. Можливо, другий тайм ми зіграли гірше, ніж першу половину матчу, але вилучення внесло корективи у нашу гру. Добре, що змогли забити чотири голи в першому таймі і спокійно довести справу до кінця.

Ми багато працюємо на тренуваннях, награємо як позиційну атаку, так і контратаки, тож нічого дивного, що сьогодні «Рух» реалізував свої моменти і швидко забезпечив собі велику перевагу у рахунку. Щодо свого голу, то Євгеній Пастух віддав хорошу передачу, я вискочив віч-на-віч та забив.

Приємно здобувати такі перемоги і хочеться продовжувати так й надалі. В УПЛ немає зараз легких суперників, тож не можна збавляти обертів, а треба продовжувати плідно працювати».