Найважчий суперник для Луніна? Історія протистоянь Реал – Манчестер Сіті

У чвертьфіналі турніру зійдуться два останні переможці головного єврокубка

4881
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті і Андрій Лунін

15 березня у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування вирішальних раундів Ліги чемпіонів 2023/24.

Центральним протистоянням чвертьфіналу головного єврокубка стане поєдинок між двома останніми переможцями Ліги чемпіонів – мадридським «Реалом» та «Манчестер Сіті».

Український воротар «Реала» Андрій Лунін матиме шанс вперше у кар'єрі зіграти у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У цьому сезоні на рахунку Луніна чотири матчі у ЛЧ, у яких він пропустив три голи та двічі відіграв на нуль.

За всю історію «Реал» та «Манчестер Сіті» провели 12 матчів, 10 у Лізі чемпіонів та дві товариські зустрічі. «Містяни» виграли п'ять матчів, «вершкові» – 4, три матчі завершились унічию.

Вперше команди зіграли у ЛЧ в сезоні 2012/13 – це був груповий етап, у якому «Реал» виграв проти чинного чемпіона АПЛ один матч та один раз зіграв унічию. У 2016 «галактікос» вибили «містян» у півфіналі турніру, а у 2020 вже «містяни» були сильнішими та виграли у 1/8 фіналу.

Команди зустрічалися в плей-оф головного єврокубка і в останні два сезони. Спочатку у 2022 підопічні Карло Анчелотті здійснили суперкамбек та завдяки голам Родріго та Бензема вибили «Сіті» з розіграшу ЛЧ, а минулого року підопічні Гвардіоли взяли реванш, розбивши у Манчестері «галактікос» 4:0, та вийшли у фінал.