Жіноча збірна України WU-17 програла Нідерландам із розгромним рахунком

Команда Сергія Сапронова невдало стартувала у відборі до Євро-2024

2476
2
УАФ

14 березня в Нідерландах дівоча збірна України WU-17 матчем проти господарок стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 в Лізі А.

Завдяки підтримці Футбольної федерації Нідерландів (KNVB) українська команда розпочала свій збір одразу на території приймаючої сторони, у місті Делфт. 14 березня в Нордвейку синьо-жовті зустрічалися з господарками групи А5.

Уже на 1-й хвилині нідерландки повели в рахунку. Надалі вони контролювали хід подій і під кінець першого тайму провели ще два м’ячі. У другій половині гри господарки з пенальті забили вчетверте. Тож у підсумку українки поступилися – 0:4.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 підопічні Сергія Сапронова проведуть проти команди Іспанії 17 березня.