Джима – 22-га у спринті в Кенморі, перемога Віттоцці

Тандреволд взяла Малий кубок світу в спринті

10049
3
Biathlon.com.ua. Юлія Джима

Українська біатлоністка Юлія Джима стала 22-ю у спринті на етапі Кубка світу в канадському Кенморі. У топ-40 також зуміла пробитися Ірина Петренко – 33-й результат.

Христина Дмитренко та Анастасія Меркушина пробилися в гонку переслідування, а Анна Кривонос не вийшла на старт.

Перемогу в спринті здобула італійка Ліза Віттоцці, яка випередила француженку Лу Жанмонно і швейцарку Лену Хеккі-Гросс.

Лідер загального заліку, Інгрід Тандреволд, фінішувала лише 17-ю. Цього виявилося достатньо для завоювання Малого Кубка світу в спринті, проте норвежка помітно ускладнила собі завдання перемоги в загальному заліку.

Підсумкові результати:

1. Ліза Віттоцці (Італія) - 19.38,2 (0+0)

luceorius
 А чому  досі немає інформації про причину невиходу на старт Кривонос? Невже тренерський штаб вирішив поберегти її до наступного сезону?  Все тече, все змінюється.
Були часи, коли Джима із двома нулями в спринті забігала на п'єдестал, в квіткову церемонію, в першу десятку...
antt
Тандревольд виграла малий кубок сьогодні, але майже втратила великий кубок. Із більше 70 очок різниці, тепер у неї різниця із Вітоцці, лише 7 пунктів, і перевага перед гонкою переслідування у вітоцці в 16 місць і потенційно в 60-70 очок як після спринту. Тобто фактично основне питання жіночого біатлону майже вирішене, або результат помітний. Не знаю що може протиставити норвежка з такими результатами в пурсьюті де у неї вже  відставання, а потім ще одна особиста гонка. І це на фоні того, що в спринті вона цього сезону найсильніша, а сьогодні лише на пять позицій вище нашої Джими, яка одержала свій звичайний результат - двадцять плюс.