ЧС з хокею. Жіноча збірна України оформила камбек та виграла овертайм

Непростий матч хокеїсток на чемпіонаті світу

9476
3
ФХУ

Жіноча збірна України з хокею провела третій матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 3А. Після двох досить упевнених перемог команда провела важкий матч проти Сербії і виграла 5:4 в овертаймі.

Під час зустрічі українки поступалися 1:4, але буквально за три хвилини наприкінці третього періоду оформили камбек та дотиснули суперниць у додатковий час.

Збірна України набрала 8 очок і на один пункт поступається лідеру Румунії, з якою зіграє завтра.

Чемпіонат світу з хокею серед жінок. Дивізіон 3А

Україна – Сербія - 5:4 (в овертаймі) (0:2, 1:1, 3:1, 1:0)

Шайби: 0:1 - Васільєвіч (Вельчек), 0:11, 0:2 - Вукеліч (Іванов), 18:13, 0:3 - Вельчек (менш.), 22:23, 1:3 - Манчак-Дженсен, 24:41, 1:4 - Врочі (Радовіч, Вельчек, більш.), 46:10, 2:4 - Манчак-Дженсен (Телегіна, більш.), 56:01, 3:4 - Манчак-Дженсен (Телегіна), 57:11, 4:4 - Цимиренко (Манчак-Дженсен, Рожок), 59:07, 5:4 - Манчак-Дженсен, 62:01