Тренер ПСВ: «Ми домінували у грі, але фінальний пас не вдався»

Петер Бош прокоментував виліт команди з Ліги чемпіонів

428
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Петер Бош

13 березня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Боруссія» Дортмунд та ПСВ. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь німецького колективу [перший поєдинок – 1:1].

Після завершення зустрічі головний тренер гостей Петер Бош прокоментував поразку своїх підопічних:

«Ми погано розпочали гру. Через 30 хвилин ми взяли гру до своїх рук, але, на жаль, через тиск не забили жодного голу. Ми домінували у грі, але фінальний пас не вдався. Можливо, тут сталася якась невдача. Дуже боляче, що ми сьогодні тут програли. Виліт із Ліги чемпіонів завжди дуже болючий.

У нас часто був вільний центральний захисник, але це означало, що нам бракувало людини ще десь. Після цього ми перейшли на гру віч-на-віч по всьому полю, і після цієї справи пішли набагато краще».

Півзахисник ПСВ Джої Верман:

«Насправді проблема для нас була не в першому таймі, а після перерви. Ми грали дуже добре, домінували, але не використали своїх моментів. Я не знаю що сказати. Я дуже роздратований.

Перші 30 хвилин ми були в центрі поля, тому що не хотіли виходити віч-на-віч ззаду. Але потім тренер сказав мені рухатися вперед на їхню праву половину поля, і після цього ми стали набагато краще контролювати гру».

Відеоогляд матчу Боруссія Д – ПСВ – 2:0