16 грудня 2023 матч перервано на 65-й хв, коли капітан «Лутону» Том Локьєр знепритомнів

Getty Images/Global Images Ukraine. Андоні Іраола

13 березня відбувся матч перенесеного 17-го туру АПЛ між командами «Борнмут» та «Лутон Таун». Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь вишень.

Після першого тайму господарі програвали 0:3, але зуміли не лише відігратися, а й перемогти, оформивши мегакамбек! Український захисник «Борнмута» Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок.

Після завершення зустрічі головний тренер «Борнмута» Андоні Іраола прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Для нас це була велика перемога. Очевидно ми закінчили гру дуже щасливими, але під час гри були моменти, коли ми боролися, і нам було важко продовжувати вірити в успіх. Гравці зробили це, і врешті-решт ми змогли завершити камбек.

У матчі з «Шеффілд Юнайтед» ми забили два голи із запізненням і відчували, що можемо навіть виграти наприкінці. Ми не змогли цього зробити тоді, але було справжнє відчуття, що ми можемо зробити це знову і сьогодні.

У «Лутона» у першому таймі все йшло добре, вони діяли по-справжньому круто, щоразу, коли вони приходили [в штрафний майданчик], вони забивали. Нам потрібно було, щоби щось сталося на початку другого тайму, перший гол був ключовим. Тоді всі почали вірити, ми продовжували чинити тиск і зрештою повернулися.

Ми хотіли якнайшвидше повернутися в гру. Ми закінчили перший тайм дуже погано, вони забили третій гол. Ми змінили щось, внесли корективи, змінили деяких гравців. Після цього ми атакували набагато краще і з цього моменту були забиті голи.

Для мене це був ключовий момент [гол Домініка Соланке]. Все склалося по-нашому, і ми змогли довести справу до кінця.

Це дуже важливо. Ми маємо приклад самого «Лутона», вони днями забили на 96-й хвилині і робили це багато разів. Багато що відбувається наприкінці ігор у «Лутона», бо вони відкривають ігри. Сьогодні ми відкрили їх, і на щастя для нас, цього разу все пішло за планом», – сказав Іраола.

Відеоогляд матчу Борнмут – Лутон Таун – 4:3