| Оновлено 14 березня 2024, 05:19
2196
0

Без Роналду. Стали відомі усі півфіналісти Ліги чемпіонів Азії

В останньому чвертьфінальному протистоянні Йокогама Марінос вибила Шаньдунь Тайшань

2196
0
AFC Champions League

13 березня відбувся останній матч-відповідь чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів Азії між командами «Йокогама Марінос» та «Шаньдунь Тайшань». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів [перший поєдинок – 2:1].

У півфіналі змагань клуб із Японії зіграє проти ФК «Ульсан Хюндай», який вибив «Чонбук Моторс».

У півфіналі у нижній частині турнірної сітки зійдуться «Аль-Айн» і «Аль-Хіляль».

Колишній клуб Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка у драматичному поєдинку обіграв «Аль-Наср» разом із Кріштіану Роналду у серії післяматчевих пенальті.

«Лідери» без травмованого Неймара виграли два матчі у «Аль-Іттіхада» Каріма Бензема та Н'голо Канте з ідентичним рахунком 2:0.

Півфінальні протистояння АЛЧ складатимуться також із двох матчів: 16–17 та 23–24 квітня.

Ліга чемпіонів Азії 2023/24. 1/4 фіналу

• Аль-Айн (ОАЕ) – Аль-Наср (Саудівська Аравія) – 4:4 (1:0, 3:4) [серія пенальті – 3:1]
  • Аль-Хіляль (Саудівська Аравія) – Аль-Іттіхад (Саудівська Аравія) – 4:0 (2:0, 2:0)
  • Чонбук Хюндай Моторс (Південна Корея) – Ульсан Хюндай (Південна Корея) – 1:2 (1:1, 0:1)
  • Шаньдунь Тайшань (Китай) – Йокогама Марінос (Японія) – 1:3 (1:2, 0:1)