Давид РАЯ: «Цього року ми багато працювали над пенальті»

Голкіпер «Арсенала» розповів про враження від перемоги

907
0
УЄФА. Давид Рая

Воротар лондонського «Арсенала» Давид Рая, якого визнали кращим гравцем матчу «Арсенала» проти «Порту» (1:0, 4:2 по пенальті), розповів про відчуття від виходу в чвертьфінал.

«Особисто для мене це чудове відчуття, я вперше граю в Лізі чемпіонів і клуб вперше за стільки років потрапив до чвертьфіналу. Ми дуже добре грали, ми домінували, створювали моменти, і справа дійшла до пенальті. Цього року ми багато працювали над пенальті, і вся важка робота з тренером воротарів і командою принесла свої плоди.

Це чудове відчуття. Я б не сказав, що я герой – кожен грав свою роль. Моя роль полягала в тому, щоб відбити пенальті в кінці, і це приголомшливе відчуття. Пройти таким чином до чвертьфіналу, після того, як ми не були задоволені нашою грою в Порту, це просто неймовірно.

Ти маєш вірити в себе та своїх товаришів по команді, і вони мають вірити в тебе. Звичайно, велика заслуга вболівальників, які здійняли стільки шуму вночі. Вони довели нас до чвертьфіналу. Слава всім: команді, персоналу та вболівальникам.

«Порту» заслуговує великої поваги. Вони грали в свою гру і дуже добре пресингували, створюючи моменти. Але це чудове навчання для нас, пройти через те, як ми грали і як ми готувалися. Шанси, які ми створили, боротьба, дух команди були неймовірними з самого початку. Ми повинні зосередитися на цьому», – сказав Рая.