Прощання із Єврокубком. Прометей програв Бургу в чвертьфіналі

Український чемпіон провалив третю чверть

3956
1
БК Прометей

У поєдинку 1/4 фіналу баскетбольного Єврокубка «Прометей» зустрічався з французьким «Бургом».

Команди довго входили у гру, і перша чверть стала малорезультативною. Господарі майданчика утримували невелику перевагу, але «титани» не дозволяли суперникам піти у відрив. А перед сиреною Марч закинув триочковий кидок, встановивши рівність на табло. «Бург» впевнено розпочав другу чверть, завершивши чотири атаки поспіль дальніми кидками (три «трьошки» у свій актив записав Жульєн). Але гості вчасно зібралися та знову нівелювали різницю у рахунку. На велику перерву команди пішли з перевагою «+1» на користь «Бурга».

Цього сезону Єврокубка «титанам» часто не вдавалася третя чверть. На жаль, так сталося і цього разу. Господарі почали її з ривка з рахунком 7:0 і надалі нарощували свою перевагу. Баскетболістам «Бурга» багато вдавалося, а гості часто робили втрати та промахувалися з вигідних ситуацій. На перерву команди пішли з 22-очковою перевагою французького клубу.

У четвертій чверті «титани» робили титанічні зусилля для камбека, але їхні поспішні атаки часто закінчувалися невдачами. Гості зуміли скоротити перевагу суперників до 11 очок, але для більшого залишалося замало часу.

Єврокубок. 1/4 фіналу

«Бург» – «Прометей» – 95:82 (17:17, 28:27, 34:13, 16:25)

«Бург»: Льюїс (12 + 7 передач), Браун (11), Бенітес (3), Морган (17 + 7 підбирань), Роуланд, Жюльєн (9), Салаш (12), Майк (17 + 7 підбирань), Рісаше (3), Масса (2), Кокіла (9)

«Прометей»: Клавелл (9), Марч (13 + 8 підбирань + 5 передач), Лукашов, Сидоров, Агада (11), Ткаченко (11), Бобров, Липовий (6), Кеннеді (10 + 11 підбирань + 5 передач), Балвін (19 + 14 підбирань), Одіасе (3)

Арена «Екінокс» (Бург-ан-Брес, Франція)

БУРГ – ПРОМЕТЕЙ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(27)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів

Лас-Пальмас – Жирона – 0:2. Як Довбик забив 19-й гол у Ла Лізі. Відеоогляд
Футбол | 27 квітня 2024, 17:45 0