ФОТО. Не став героєм. Обличчя Роналду після вильоту з Ліги чемпіонів Азії

Саудівський Аль-Наср по пенальті поступився команді Аль-Айн з ОАЕ

3737
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії саудівський Аль-Наср по пенальті поступився команді Аль-Айн з ОАЕ.

Після поразки у першому матчі (0:1) Аль-Наср поступався 0:2 у другому поєдинку, але потім забив три м'ячі і зумів ліквідувати гандикап в основний час гри (3:2). Було призначено овертайми. Аль-Айн зумів вийти вперед за сумою двох матчів, але зірковий португальський форвард господарів Кріштіану Роналду зрівняв рахунок на 118-й хвилині.

Суддя призначив післяматчеві пенальті, де більше пощастило клубу з ОАЕ. У саудівської команди лише Роналду забив 11-метровий, а троє його партнерів схибили і не зуміли реалізувати свої удари. Аль-Айн вийшов у півфінал ЛЧ Азії, де зіграє проти саудівської команди – Аль-Іттіхад та Аль-Хіляль визначать переможця 12 березня (0:2 у першій грі).

Ліга чемпіонів Азії. 1/4 фіналу

Матч-відповідь, 11 березня

Аль-Наср (Саудівська Аравія) – Аль-Айн (ОАЕ) – 4:3 (д.ч.), пен 1:3 (перший матч – 0:1)

Голи: Гаріб, 45+5, Эйса, 51 (автогол), Теллес, 72, Роналду, 118 (пен) – Рахімі, 28, 45, Аль-Шамсі, 103

Пенальті: Брозович (не забив), Рахімі (0:1), Теллес (не забив), Каку (0:2), Роналду (1:2), Аль-Шамсі (1:3), Отавіу (не забив).