ВІДЕО. Як Роналду не забив з метра і вилетів із АЛЧ від екс-клубу Реброва

Кріштіану разом з Аль-Насром програв Аль-Айну в 1/4 фіналу турніру

5553
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

11 березня у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії саудівський «Аль-Наср» по пенальті програв команді «Аль-Айн» з ОАЕ.

Після поразки у першому матчі (0:1) Аль-Наср поступався 0:2 у другому поєдинку, але потім забив три м'ячі та зумів ліквідувати гандикап в основний час гри (3:2). Було призначено овертайми. Аль-Айн зумів вийти вперед за сумою двох матчів, але зірковий португальський форвард господарів Кріштіану Роналду зрівняв рахунок на 118-й хвилині.

Суддя призначив післяматчеві пенальті, де більше пощастило клубу з ОАЕ – 3:1.

Зірковий КріРо в цьому поєдинку запам'ятався шаленим промахом.

У середині другого тайму Роналду після серії рикошетів отримав можливість забити з метра, але не зміг влучити навіть у ворота.

Зазначимо, що ще минулого сезону «Аль-Айн» тренував нині головний коуч збірної України Сергій Ребров. Також у складі еміратської команди виступав Андрій Ярмоленко.