ФОТО. Не зіграє з Боснією? Циганков отримав травму та не дограв матч

В українця проблеми з коліном

4779
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

Сьогодні, 9 березня 2024 року, відбувається матч 28-го туру чемпіонату Іспанії між «Жироною» та «Осасуною». Станом на 85-ту хвилину поєдинку рахунок матчу – 1:0 на користь каталонців.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Наразі автором єдиного голу у матчі є Португес, а асистував на нього Віктор Циганков.

Повідомляється, що Циганков отримав пошкодження коліна та через це покинув поле на 64-й хвилині. Серйозність пошкодження буде відома пізніше.

Уже 21 березня збірна України, у заявку якої потрапив і Віктор Циганков, зіграє матч плей-оф відбору на Євро-2024 проти Боснії та Герцеговини.