Кубок України. Розгром від Урагану, Суха Балка зіграла внічию з Авророю

Відбулися три перші матчі чвертьфіналу Кубка України 2023/24.

719
0
ФК Аврора

Сьогодні, 9 березня, відбулися три перші матчі чвертьфіналу Кубка України 2023/24 з футзалу.

Івано-франківський «Ураган» розгромив роменський «Рятувальник», якому забив 9 м'ячів. Найкращий снайпер нинішнього сезону Екстраліги Артем Фаренюк та Олександр Жуков зробили хет-трики, ще по голу забили Ігор Корсун, Андрій Британ та Мар'ян Масевич.

Рівненський «Кардинал» у гостях обіграв львівський «in.IT» За десять хвилин до фінальної сирени гості вели з різницею у два м'ячі, але Максим Корнійчук та Олег Мурін за одну хвилину забили два голи. Але за кілька хвилин до завершення зустрічі Владислав Сорокін приніс «Кардиналу» перемогу.

Столична «Аврора» змогла уникнути поразки від «Сухої Балки» із Жовтих Вод, у складі якої Дмитро Бабілов зробив дубль. Але за п'ять хвилин до завершення зустрічі Ростислав Семенченко зрівняв рахунок та матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Кубок України, чвертьфінал, перші матчі

9 березня

Ураган (Івано-Франківськ) – Рятувальник (Рівне) – 9:0
Голи: Корсун, 3, Британ, 5, Масевич, 24, Фаренюк, 26, Фаренюк, 27, Фаренюк, 35, Жуков, 38, Жуков, 39, Жуков, 39.

in.IT (Львів) – Кардинал (Рівне) – 3:4
Голи: Гуль, 16, Корнійчук, 32, Мурин, 32 – Парфенюк, 4, Сорокін, 27, Скибчик, 30, Сорокін, 38.

Суха Балка (Жовті Води) – Аврора (Київ) – 2:2
Голи: Бабілов, 9, Бабілов, 25 – Школьний, 5, Семенченко, 35.