Данило Сікан прокоментував останній матч «гірників»

1602
3
ФК Шахтар. Данило Сікан

Нападник «Шахтаря» Данило Сікан прокоментував матч 20-го туру УПЛ проти «Колоса», у якому «гірники» перемогли 3:2.

«У другому таймі ми показали характер та виконали усі вказівки тренера. Суперник добре захищався. Ми пропустили жахливий гол, це була командна помилка. Але весь перший тайм ми були в атаці та створювали моменти. «Колос» не зміг втриматися усі 90 хвилин, бо це дуже важко.

Ми знаємо, що «Колос» суперник, який дуже «брудний» у захисті. Вони найменше пропускають та найменше забивають у цьому сезоні. Вони гарно грають у захисті, але не так добре атакують, проти такого суперника завжди важко грати», – зазначив Сікан.

Завдяки перемозі «Шахтар» вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ.