Ліга Європи. Баєр ледь не програв Карабаху, розгроми від Роми та Ліверпуля

«Рома» і «Ліверпуль» зробили вагомі заявки на вихід до чвертьфіналу

5709
24

Відбулися ще три матчі в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. У Баку ледь не відбулася гучна сенсація: «Карабах» ледь не завдав «Баєру» першої поразки в нинішньому сезоні, проте команда Хабі Алонсо врятувалася від поразки в компенсований до другого тайму час.

«Рома» і «Ліверпуль» здобули розгромні перемоги над «Брайтоном» і «Спартою» відповідно, зробивши дуже вагомі заявки на вихід до чвертьфіналу.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перші матчі

Карабах – Баєр – 2:2
Голи: Бензія 26, Жуніньо 45+2 – Вірц 70, Шик 90+2

Рома – Брайтон – 4:0
Голи: Дібала 13, Лукаку 43, Манчіні 64, Крістанте 68

Спарта – Ліверпуль – 1:5
Голи: Бредлі 46 (автогол) – Макаллістер 6 (з пенальті), Нуньєс 25, 45+3, Діас 53, Собослай 90+4

Учора в першому матчі стадії 1/8 фіналу Ліги Європи «Спортінг» зіграв унічию з «Аталантою».