В Іспанії оцінили останній матч Луніна в ЛЧ. За що дісталось українцю?

«Реал» пройшов «РБ Лейпциг» за підсумками двох матчів

7860
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

У середу, 6 березня, відбувся другий матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрілися мадридський «Реал» і «РБ Лейпциг».

Гра пройшла на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Воротар «Реала» Андрій Лунін вийшов у стартовому складі на цей поєдинок. Українець здійснив три сейви та запам'ятався невдалою грою на виході на початку другого тайму, після чого у суперника виник небезпечний момент, але Андрій одразу виправився та перехопив м'яч.

Авторитетне іспанське видання AS оцінило виступ українського голкіпера у цьому поєдинку.

Лунін грав дуже упевнено протягом першого тайму, відбивши удар від Шешко, і ще один від Хаві Сімонса за п'ять хвилин до перерви. Наставник «Реала» Карло Анчелотті кілька разів просив його довше тримати м'яч. Він був на межі провалу на початку другого тайму, але швидко виправив ситуацію у моменті з Лої Опенда», – йдеться у виданні.