Володимир ДУБИНСЬКИЙ: «З перших хвилин закріпили за собою перевагу»

6 березня «Прометей» розгромив грецький «Аріс» у 1/8 фіналу турніру

352
0
Twitter. Володимир Дубинський

6 березня відбувся матч 1/8 фіналу Єврокубку між командами «Прометей» (Україна) та «Аріс» (Греція). Гра завершилася з рахунком 95:67 на користь українського клубу.

Після завершення зустрічі засновник «Прометея» Володимир Дубинський прокоментував успіх команди:

«Хлопці, впевнена, красива перемога! З перших хвилин закріпили за собою перевагу і не дали жодного шансу супернику. Ви грали в задоволення, даруючи присутнім, а сьогодні на гру прийшли тисячі глядачів, неймовірні емоції від класного баскетболу.

Отже, ми крокуємо далі та виходимо в чвертьфінальну серію EuroCup, де зустрінемось з французьким «Бургом». Дякуємо за гру та за таку важливу перемогу!

Велика подяка кожному гравцю і особливо Олександру Липовому, який з пошкодженням вийшов і допоміг команді. Респект Івану Ткаченку та Джіану Клавеллу. Всі були, як і раніше, єдиною командою!
Онджей Балвін, Роналд Марч, Калеб Агада, Іссуф Санон, Тай Одіасе, Денис Лукашов - ви це зробили, ви – «Прометей». Дякую!

Та особливу подяку, сьогодні хочу висловити нашим вболівальникам, серед яких були найцінніші!

Більше 50-ти військових з різних підрозділів сьогодні завітало на гру БК «Прометей», хтось проходить реабілітацію у Ризі, хтось на навчанні. Дякуємо вам рідні, за те, що прийняли запрошення. Дякуємо, за кожну хвилину життя!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Тільки «Прометей»! Тільки перемога!», – цитує слова Дубинського прес-служба «Прометея».

Відеоогляд матчу Прометей – Аріс – 95:67