Призер ОІ-2016 завершив тенісну кар'єру. Скільки заробив за 14 років?

12508
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Стів Джонсон

34-річний американський тенісист Стів Джонсон (АТР 242) завершив кар'єру.

Це сталося після того, як він не зумів пробитися до фінального раунду кваліфікації хардового турніру АТР 1000 в Індіан-Веллс (США).

У 1-му раунді відбору американець поступився своєму співвітчизнику Еміліо Наві (АТР 134) у трьох сетах за 2 години та 46 хвилин.

АТР 1000 Індіан-Веллс. Хард. Кваліфікація

Стів Джонсон (США) [WC] – Еміліо Нава (США) [24] – 7:6 (8:6), 6:7 (10:12), 4:6

Це була друга зустріч тенісистів. Джонсон програв перший очний поєдинок.

За матч Стів не реалізував 7 матчболів, у тому числі один на прийомі за рахунку 5:2 у другій партії, один на подачі за 5:3. Ще три припали на подачу Нави у 10-му геймі та 2 на тай-брейк.

За свою кар'єру Джонсон завоював 4 титули АТР, а також бронзову медаль на Олімпійських Іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро у парному розряді. Його найвища позиція у рейтингу АТР – 21-ша. На його рахунку 4 перемоги над суперниками з топ-10 (Гаске, Цонга, Тім, Ізнер).

Професійну кар'єру Джонсон розпочав у 2010 році. За цей час він виграв 197 поєдинків та програв 204. За 14 років кар'єри він заробив $8,062,893.

«Яка неймовірна подорож була. Дякую всім, хто був поруч і підтримував мене з самого початку. Це справді здійснена мрія – змагатися і грати на найбільших турнірах світу в улюбленому мені спорті.

З першого дня я завжди змагався максимально і пишаюся тим, що продовжував це до останнього матчу. У глибині душі я знаю, що зробив усе, що міг у цій подорожі, і мені час насолоджуватися часом із сім'єю. Дякую всім, хто підтримував мене протягом багатьох років. Всім моїм тренерам, фізіотерапевтам, колегам, рідним та близьким – дякую за підтримку. Без вас я не впорався б, дякую за те, що допомагаєте втілити мої мрії в реальність», – написав Джонсон.