05.03.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:1 3 : 0

ТУХЕЛЬ: «Солідний та дисциплінований футбол. Ми не втрачали голову»

Дубль Кейна та гол Мюллера забезпечили Баварії путівку до чвертьфіналу

527
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Томас Тухель

Увечері 5 березня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, у якому зустрічалися «Баварія» та «Лаціо».

У поєдинку на стадіоні Альянц Арена у Мюнхені господарі поля перемогли з рахунком 3:0 та вийшли до 1/4 фіналу.

Головний тренер Баварії Томас Тухель:

«Це був дуже солідний та дисциплінований футбол. Ми не губили голову. Зіграли трохи простіше та діяли у більш ефективному ритмі. Перший гол покращив ситуацію, а другий був дуже вчасним. Це додало нам впевненості, ми заслужили на цю перемогу».

Захисник Баварії Ерік Даєр:

«З огляду на ситуацію, в якій ми опинилися, від цієї гри залежало багато, і я думаю, що ми добре впоралися. У сезоні пройде довгий шлях, а в Лізі чемпіонів можливо все. Ми з нетерпінням чекаємо наступного раунду, такою була мета на сьогодні.

Я добре освоююсь: клуб, місто, уболівальники – всі прийняли мене так, що мені було легко адаптуватися. І я просто насолоджуюся своїм футболом, справді насолоджуюся грою за цей клуб; все дуже класно. Я просто намагаюся щосили допомогти команді».

Захисник Баварії Йозуа Кімміх:

«Я безперечно залишився задоволений тим, як ми грали. Звичайно, впевненість приходить через хороші ігри. Сьогодні ми були зосереджені протягом 90 хвилин».

Баварія залишається рекордсменом за кількістю участі у чвертьфіналах Ліги чемпіонів УЄФА. Мюнхенці вже 22-й раз у своїй історії увійшли до вісімки найсильніших.

Події матчу

66’
ГОЛ ! М'яч забив Гаррі Кейн (Баварія).
45’ +2
ГОЛ ! М'яч забив Томас Мюллер (Баварія).
39’
(5)

Феєрія новачка. Шахтар у Києві ефектно розібрався з Чорноморцем
Футбол | 01 травня 2024, 15:01 30

Марлон Гомес оформив одразу три голи в першому матчі в стартовому складі за донецький клуб