Гравець Дніпра-1 перейде у Полісся через напружені стосунки з Максимовим
Василь Кравець найближчим часом поповнить склад житомирського клубу
![Гравець Дніпра-1 перейде у Полісся через напружені стосунки з Максимовим](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/157/orig_671435.jpg)
Комерційний директор «Дніпра-1» В’ячеслав Фрідман підтвердив інформацію, що захисник Василь Кравець перейде в «Полісся».
«Через обмежений бюджет ми не змогли викупити контракт Кравця за 400 тисяч євро, як ми домовлялися влітку. Взимку, за бажанням Кравця і його агента Олега Смалійчука, ми готові були розстатися. Але оскільки інших варіантів у них не було, ми домовилися, що він гратиме в нас до літа і ми йому платитимемо його велику зарплату.
Зараз з'явилося «Полісся». Фінансово і з моральної точки зору ми нічого не можемо зробити, щоб утримати Кравця, хоча він нам необхідний. Напевно, «Полісся» запропонувало йому хороші умови, а Смалійчуку – агентські. Ми повинні дати гравцеві можливість грати і заробляти гроші. Тому «Дніпро-1» відпускає Кравця.
У Кравця були трохи напружені стосунки з Максимовим з приводу ігрового часу наприкінці осінньої частини сезону. Кравець спочатку не хотів їхати в місто Дніпро через війну. Він зі Львова і його сім'я була проти, але ми його вмовили», – розповів Фрідман.
Цього сезону Кравець відіграв за «Дніпро-1» 21 матч та результативними діями не відзначався.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Легенда київського Динамо оцінив шанси на прохід у Лігу чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696736.jpg)
![Легенда київського Динамо оцінив шанси на прохід у Лігу чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696736.jpg)
Максим Шацьких припустив, що «Рейнджерс» можна пройти
![Реал програв Мілану в США. Лунін без нуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696689.jpg)
![Реал програв Мілану в США. Лунін без нуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696689.jpg)
Іспанський та італійський клуби провели спаринг
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696571.jpg)
![ВІДЕО. Довбик прилетів до Рима та зустрівся з фанатами](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696748.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696652.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696652.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449028.jpg)
![apepa](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449028.jpg)