| Оновлено 03 березня 2024, 12:54
2924
0

Коуч Валенсії: «Суддя казав, що це останній розіграш. Чіткий свист»

Рубен Бараха провів прес-конференцію після нічиї з «Реалом» у 27-му турі Ла Ліги

2924
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Рубен Бараха

2 березня на «Местальї» відбувся матч 27-го туру Ла Ліги між командами «Валенсія» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Після завершення зустрічі головний тренер «Валенсії» Рубен Бараха прокоментував результат поєдинку:

Травма Діакабі: «Діакабі – найгірша новина вечора. Подивимося, що станеться. Іноді розумієш, що є речі, які неможливо контролювати. Жести гравців були дуже яскравими. Сподіватимемося, що травм буде менше».

Максимальна напруга: «Напруга змушує мене переживати це так. Без неповаги можна поговорити із третім суддею чи четвертим суддею. Логічно, що у матчі була напруга. Таке відчуття, що бувають моменти, коли ми надто сильно протестуємо. Я не звертав увагу на Вінісіуса. А ще я розмовляв із суддею наприкінці першого тайму. Я не думаю, що є якісь відмінності із протестами «Реала», у нас було те саме.

Поведінка фанатів: «Для вболівальників це нормально, коли вони тиснуть. Історично так і було. Поки ми маємо повагу, вони можуть тиснути. Я думаю, що «Месталья» дала гарне почуття з атмосферою, типовою для цього рівня. Те, що сталося [расистський скандал з Вінісіусом], не повинно статися знову, але сьогодні я мав тільки добрі почуття».

Останні хвилини: «Я це розумів, бо суддя, коли дозволив подати кутовий, говорив, що це останній розіграш, а потім він виразно свиснув. Ще у першому таймі він додав п'ять, і вони нам забили із цією скидкою».

Відеоогляд матчу Валенсія – Реал – 2:2