Гол на старті матчу. Рух мінімально переграв Колос на виїзді

Львів'яни перервали свою нічийну серію

1488
1
УПЛ

Порівняно з матчем 18 туру, «Рух» зробив заміни в стартовому складі. Федора в основі замінив Підгурський, замість Руніча на лівий фланг вийшов Плюман в атаці, а в захисті повернувся після дискваліфікації Віталій Роман. У «Колоса», незважаючи на перемогу, були теж зміни в порівнянні з матчем проти «Вереса», основною з них став вихід в основі форварда Гітіса Паулаускаса.

І гості вже на 3 хвилині шокували «Колос». Все зробили Сич і Квасниця – Олексій віддав пас врозріз на фланг, а потім дочекався прострілу на себе назад і ювелірно точно пробив під ліву штангу, оформивши таким чином і свій перший гол за «Рух», і асист Квасниці.

А далі розпочався типовий український матч в чемпіонаті – навіси, навіси, боротьба, простріл, боротьба, навіс, закидання, навіс... Про таке тренери говорять пізніше «До самовіддачі претензій не маю», оскільки і виокремити більше немає нічого.

УПЛ

Єдиним цікавим моментом в другому таймі став удар Климчука – після закидання форвард уникнув Бурди, обіграв Фесюна і з гострого кута бив по порожніх воротах, але вийшло набагато вище.

Взагалі тайм не змінив ситуацію на полі в плані моментів. Єдине, чого побільшало, так це жовтих карток, які арбітр не соромився роздавати, хоча не можна було сказати, що гра стала грубою, і замін. Одна з них стала навіть зворотньою, Притула вийшов на поле на 56 хвилині і не дограв до кінця, поступившись місцем на полі Холоду. Не надто приємний момент для футболістів, можна порівняти зворотню заміну хіба із заміною в першому таймі.

Можна ще згадати удар головою Бурди, який вийшов вище, але це вже тільки тому, що нічого більш серйознішого на полі не було після перерви.

УПЛ

0:1 – «Рух» перериває свою триматчеву нічийну серію, більше того, востаннє львів'яни перемагали на виїзді ще в листопаді. Таким чином, «Рух» залишив за собою шосте місце, а «Колос» опустився вже на восьме.

Матчі 20 туру команди проведуть проти «Шахтаря» і «Дніпра-1» відповідно.