Почеттіно оцінив матч із Брентфордом, у якому Мудрик відіграв 26 хвилин

2 березня «Челсі» зіграв унічию з «бджолами» з рахунком 2:2 у 27-му турі АПЛ

2398
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

2 березня відбувся матч 27-го туру АПЛ між командами «Брентфорд» та «Челсі». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Український вінгер гостей Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та з'явився на полі на 71-й замість Енцо Фернандеса, відігравши 26 хвилин (з урахуванням доданого арбітром часу).

Після завершення зустрічі головний тренер «пенсіонерів» Маурісіо Почеттіно прокоментував нічийний результат матчу:

«45 хвилин ми дуже добре грали та контролювали гру. Потрібно було продовжувати тиснути і діяти так само.

Рівень гри суперника виріс після перерви. Ми були нестабільні і мали краще оборонятися. Пропущений гол змінив гру.

Ми грали краще, але необхідно забивати в ключовий момент, також потрібні везіння та надійніша оборона.

Після шести днів, протягом яких ми взяли участь у трьох складних матчах, гадаю, самовіддача була вражаючою.

Мені говорили про кричалки, але я, щиро кажучи, не чув. Потрібно зберігати віру. Те, що таке відбувається, природно. Ми програвали 1:2 і таким чином фанати висловили невдоволення. Я теж за це відповідаю, я головний тренер», – сказав аргентинець.

Відеоогляд матчу Брентфорд – Челсі – 2:2