Костюк покарала Павлюченкову та пробилася до півфіналу турніру в Сан-Дієго

Марта не без проблем, але таки дотиснула Анастасію на змаганнях WTA 500 у США

11131
17
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк (WTA 34) вийшла до півфіналу хардового турніру WTA 500 у Сан-Дієго (США).

У чвертьфіналі змагань українка у трьох сетах обіграла «нейтралку» Анастасію Павлюченкову (WTA 25) за 2 години та 12 хвилин.

WTA 500 Сан-Дієго. Хард. 1/4 фіналу

Анастасія Павлюченкова [4] – Марта Костюк (Україна) [6] – 6:3, 4:6, 3:6

Варто зазначити, що у третій партії матч переривався через дощ за рахунку 4:2 (40:40) на користь українки на подачі Павлюченкової.

Це була друга зустріч дівчат. 13 лютого в 1/16 фіналу турніру WTA 250 у Досі (Катар) Костюк знялася з поєдинку проти росіянки після перших трьох геймів через хворобу.

У півфіналі змагань у США Костюк зіграє проти першої сіяної Джессіки Пегули (США, WTA 5), яка у 3-му раунді закрила кривдницю Даяни Ястремської Анну Блінкову.