Артем КОЗАК: «Я не вважаю, що Бойко винен у поразці»

Півзахисник «Полісся» прокоментував поразку проти ЛНЗ

1221
0
УПЛ. Артем Козак

Півзахисник житомирського «Полісся» Артем Козак прокоментував поразку проти черкаського ЛНЗ (0:1) у матчі 19-го туру УПЛ:

«Програвати так — неприємно і ми всі це розуміємо. Думаю, все місто розуміє, фанати розуміють, футболісти розуміють. Перший тайм мені видався дещо змазаним. В нас щось не виходило, не могли відчути один одного. В другому таймі ми переламали, мали моменти, треба було знайти ось цей останній удар, останній пас, треба було відчути. Над цим, певно, потрібно працювати, щоб вирішувати такі речі.

Всі підтримують один одного і всі підтримують Дениса. Кожен міг опинитись на його місці. Я не вважаю, що він винен. Давайте не забувати, що до цього ми грали 90 хвилин і ми мали шанси. Емоції в роздягальні були негативні. Думаю, що в хлопців було більше злості. В нас є тиждень, щоб проаналізувати, обговорити все і тренерський штаб дасть свої настанови. Ми тут зібрались не для того, щоб опускати руки».

Після цієї поразки в активі «Полісся» залишається 33 очки в 19 матчах УПЛ, що дозволяє команді посідати 3-тє місце в турнірній таблиці чемпіонату.