ВІДЕО. Суддю здивувало, що Ястремська відмовилася робити фото з Блінковою
Даяні довелося підтвердити своє рішення
![ВІДЕО. Суддю здивувало, що Ястремська відмовилася робити фото з Блінковою](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/153/orig_670672.jpg)
Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла пробитися в 1/4 фіналу на хардовому турнірі WTA 500 у Сан-Дієго (США). В 1/8 фіналу українка у двох сетах програла «нейтралці» Анні Блінковій – 6:7(6), 2:6.
Перед початком матчу китайська суддя матчу Чжан Цзюань запропонувала тенісисткам зробити традиційне фото біля сітки, але коли Ястремська не підійшла до Блінкової, здивовано перепитала: «Ти справді не хочеш цього робити?». На це Даяна негативно похитала головою.
Зазначимо, що українки традиційно не тиснуть руки і не роблять спільних фото з тенісистками з рф і рб.
I hope Blinkova kicks her heartless A$$#wta #tennis #GamblingTwitter #GamblingX #tennisgirls #tennispicks #UkraineWar #yastremska pic.twitter.com/sKr0u8kiq6
— TennisTarts (@TartsTenni42399) February 29, 2024
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695749.jpg)
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695749.jpg)
Кисіль оцінив вихід команди у фінал плей-оф
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695616.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695616.jpg)
Український нападник «Жирони» хоче перейти саме до «вовків»
![«Готуйся зіграти багато матчів». Анчелотті звернувся до голкіпера Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695471.jpg)
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695653.jpg)
![ФОТО. Світоліна і Костюк провели спільне тренування перед стартом на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695676.jpg)
![ФОТО. Світоліна і Костюк провели спільне тренування перед стартом на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695676.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![Muskrat2](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![deswit](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/105/thumb_461033.jpg)
![Vlad Holl](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/105/thumb_461033.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![Олександр Науменко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)