Динамо хоче грати матчі Ліги чемпіонів у Німеччині. Де саме?
Київський клуб вже кілька місяців веде переговори з «Нюрнбергом»
![Динамо хоче грати матчі Ліги чемпіонів у Німеччині. Де саме?](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/153/orig_670619.jpg)
Київське «Динамо» з грудня минулого року веде переговори з керівництвом «Нюрнберга» про те, щоб наступного сезону проводити свої єврокубкові матчі на тамтешньому ««Макс-Морлок-Штадіон», місткість якого складає майже 47 тисяч глядачів.
«Ми ведемо переговори та впевнені у собі. Ми хотіли б прийняти «Динамо», – прокоментував цю інформацію для німецької преси керуючий стадіоном Альфред Діснер.
Саме «Макс-Морлок-Штадіон» є для «Динамо» планом А. Причому «біло-сині» розраховують, що на цій арені вони гратимуть домашні матчі Ліги чемпіонів, куди киянам ще доведеться пробитися не лише через чемпіонат, а й у разі перемоги в УПЛ, то й через кваліфікацію самого єврокубку.
Також повідомляється, що 23 березня «Динамо» може провести на «Макс-Морлок-Штадіон» товариський матч проти «Нюрнберга», метою якого буде протестувати арену щодо проведення там матчів міжнародного рівня.
Зазначимо, що «Нюрнберг» зараз грає у Другій німецькій Бундеслізі, де посідає лише 12-те місце.
Раніше у ЗМІ була інформація, що «Шахтар» домашні матчі наступного єврокубкового сезону також хоче проводити у Німеччині – в Дюссельдорфі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695656.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695656.jpg)
Бій-реванш між боксерами відбудеться 21 грудня 2024 року
![Грізманн може несподівано залишити Атлетіко. Відомо, куди хоче перейти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695745.jpg)
![Грізманн може несподівано залишити Атлетіко. Відомо, куди хоче перейти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695745.jpg)
Гравець хоче продовжити кар'єру в MLS
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695354.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695761.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695627.jpg)
им даже бурбас не может два компа купить, по очереди сидят друг у друга на руках за клавиатурой
навіть якщо ДК стане чемпіоном (що далеко не факт), то навряд чи пройдуть кваліфікацію, хоча шлях чемпіонів трохи простіший.
И не понимаю откуда у них такой скепсис в отношении ДК ?
Они проходят в ЛЧ лишь благодаря купленному чемпионату и отсутствию квалификации, ведь какой то условный ПСВ просто вытрет ноги об шахтер!
А в самой ЛЧ героически набирают пару балов или с беспросветными аутсайдерами, или с дублями дублей команд посильнее, после чего первый же клуб в весенней части еврокубков, попавшийся шахтеру и уже не настроенный играть в поддавки - тарабанит его во все дыры!
У ДК точно такие же шансы сыграть в ЛЧ как и помоечки ахметовской, если ту не будут в УПЛ тащить судьи
Ps. Жду жребьевку 1/2 ЛЕ,очень интересно с кем сыграет захтёр
разве вас Марсель не оттарабанил? кризисный Марсель, с кучей проблем, особо не напрягаясь в домашнем матче и не смотря на лояльного судейку который вам пенку придумал - если быть точнее