Найкращою у нашої збірної стала Анастасія Меркушина, яка показала 33-й результат

5804
6
Biathlon.com.ua. Анастасія Меркушина

У норвезькому Холменколені стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону. Перший старт пройшов у жінок, які вийшли змагатися в індивідуальній гонці.

Цю гонку на 15 км пропускала лідер нашої збірної Юрія Джима, а ось решта наших дівчат ніяк не можуть занести собі в актив цей старт. На дистанції українки прогнозовано чимало програвали, та ще й зі стрільбою не впоралися. Найкращою у складі збірної України стала Анастасія Меркушина, яка із двома промахами завершила гонку на 33-му місці. Решта представниць нашої збірної фінішувала поза топ-40.

Додамо, що ніхто з біатлоністок не зміг закрити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах, а перемогу з одним промахом здобула норвежка Інгрід-Ландмарк Тандреволд, яка випередила на фініші шведку Ельвіру Карін Еберг (+28,8 сек) та свою співвітчизницю Іду Лієн (+32,0 сек).