Борис ЧИЖОВ: «Збірна націлена лише на перемогу над Ізраїлем»
Головний тренер збірної України дав коментар перед грою відбору на ЧЄ
![Борис ЧИЖОВ: «Збірна націлена лише на перемогу над Ізраїлем»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/152/orig_670457.jpg)
Головний тренер жіночої збірної України з гандболу Борис Чижов дав коментар перед грою відборі на ЧЄ-2024 проти Ізраїлю, що пройде у словацькому місті Шаля (29 лютого о 21:30):
– На зборах в Ужгороді збірна провела чотири тренування. Ванесса Лакатош та Аліса Петрів через травми взяли участь тільки в одному тренуванні. Чи зможуть вони грати?
– Ванесса приїхала на збори вже маючи травмою лівого запястья, були у неї питання і щодо спини. Щодо Аліси Петрів, то вона невдало впала під час тренування, отримала забій. Обом зробили МРТ, працює лікар, виконуються процедури, і на цей момент вони готуються до гри, дівчата заявляють про своє бажання допомогти команді. Так, на зборах в Ужгороді вони провели по одному тренуванню і виглядали непогано.
– Як оцінюєте готовність команди?
– Склад сильно оновився, дівчата ніколи не грали разом у такому складі. На зборах ми моделювали наш захист під гру Ізраїлю. Дівчата мають розуміти, що від них вимагається. Щодо нападу – дещо складніше. Тут потрібно ще більше зіграності. Ми відпрацювали низку схем, індивідуальна майстерність також матиме значення. Ми націлені тільки на перемогу.
– Хто на сьогодні є лідерами збірної?
– В команді є Ірина Компанієць, додалась Лілія Горільска, також досвідчений гравець, яка зараз непогано грає у чемпіонаті Угорщини. У нападі – Тамара Смбатян. Це гравчині, які за досвідом, за майстерністю мають підтягнути молодь. Хочу сказати, що у нас дуже багато надзвичайно здібних молодих гравчинь, зокрема у задній лінії. У них є велике бажання грати.
– Збірна України вчора була на матчі Словаччина – Ізраїль. Яке враження справила ізраїльська збірна та її гравці Ганна Сторожук та Ганна Лезінська, які є вихованками українського гандболу?
– Ми поважаємо суперника. Вони грають доволі швидко, у них непогана техніка: передачі, рух, кидки, є обіграш. Команда доволі хорошого рівня. Так, вони не встигали повертатися, адже словачки дуже добре бігли. Словаччина ж забагато квапилась та метушилась і через це зробила багато втрат, інакше розрив в рахунку на їх користь був би ще більшим.
Нам також потрібно бігти, швидкість потрібна обов'язково. Помилки? Це вже завдання тренерського штабу, керувати грою: якщо будемо розуміти, що втрат при контратаках забагато, то потрібно переходити до позиційного нападу.
Щодо гри Ганни Лезінської. Вона, на мою думку, не зовсім вдало зіграла в захисті, мало чіплялась, у нападі – відзначилась кількома голами, але на хід гри це сильно не вплинуло. Ганна Сторожук була націлена на ворота.
ВІДЕО. Тренування збірної України
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695354.jpg)
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695354.jpg)
«Реал» хоче продати українця вже цього літа
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695616.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695616.jpg)
Український нападник «Жирони» хоче перейти саме до «вовків»
![Поразки України U-19 і Полісся, пристрасті щодо Довбика, невдача на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695609.jpg)
![Поразки України U-19 і Полісся, пристрасті щодо Довбика, невдача на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695609.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695761.jpg)