Марта Костюк розповіла про цілі на сезон
Українська тенісистка хоче виграти турнір Grand Slam, але готова почекати з цим
![Марта Костюк розповіла про цілі на сезон](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/152/orig_670444.jpg)
Українська тенісистка Марта Костюк розповіла про свої цілі на сезон.
«Моя мета – виграти турнір Grand Slam. А відбудеться це цього року чи ні... Ще було б приємно виграти турнір серії 1000. Я не можу назвати який конкретно, всі вони різні, буває різний розмір сітки учасниць тощо. За рейтингом у мене немає якихось цілей, я про це не дуже думаю. Головне залишатися сіяною на великих турнірах. Це найважливіше. Це точно допомагає. Але в інших сенсах рейтинг не має для мене значення», – сказала Марта.
Зазначимо, що Костюк зараз виступає на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго, де вже вийшла в 1/4 фіналу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695616.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695616.jpg)
Український нападник «Жирони» хоче перейти саме до «вовків»
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695761.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695761.jpg)
Донецький клуб поступився «Динамо» Загреб із рахунком 0:1 у товариському поєдинку
![Замість Олімпіади. Цуренко виступить на топ-турнірі в США, відома суперниця](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695763.jpg)
![Замість Олімпіади. Цуренко виступить на топ-турнірі в США, відома суперниця](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695763.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695656.jpg)
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695636.jpg)
До речі, які будуть прогнози? Виграє Мартуся хоча б один турнір 250? Ну хоча б фінал вийде? Я впевнений, що ні))))) Півфіналу або фіналу турніру 500 або 1000 теж не буде.
Головне - мріяти про гренд слем) А ось ці ваші турнірчики собі залиште) Вони слішком мєлкі для такої топової гравчині, яка за свою кар'єру виграла всього один задрипаний турнір категорії 250, і то - виграла тільки тому, що на нього не приїхала жодна дійсно топова тенісистка.