Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Марта Костюк рассказала о целях на сезон

Украинская теннисистка хочет выиграть турнир Grand Slam, но готова подождать с этим

Марта Костюк рассказала о целях на сезон
Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Украинская теннисистка Марта Костюк рассказала о своих целях на сезон.

«Моя цель – выиграть турнир Grand Slam. А состоится это в этом году или нет... Еще было бы приятно выиграть турнир серии 1000. Я не могу назвать какой конкретно, все они разные, бывает разный размер сетки участниц и так далее. По рейтингу у меня нет каких-то целей, я об этом не сильно думаю. Главное оставаться сеяной на крупных турнирах. Это самое важное. Это точно помогает. Но в других смыслах рейтинг не имеет для меня значения», – сказала Марта.

Отметим, что Костюк сейчас выступает на турнире WTA 500 в Сан-Диего, где уже вышла в 1/4 финала.

Оцените материал
(5)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 10
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Muskrat2
Коли ти навіть не в топ-20, такі заяви курям на сміх. 
ptolemeus
Воно то правильно ставити собі найвищі цілі. Поганий той солдат, що не хоче стати генералом бла-бла-бла... Але щоб такі цілі були б хоча б трішки обгрунтованими, хоча б трішки базувалися на здоровому глузді - то треба грати краще, набагато краще. Потрібно постійно боротися за призові місця на турнірах 250, далеко проходити на турнірах категорії 500 і 1000. Чи може такими результатами похвалитися наша Мартуся? Та ні звичайно) Їй до цього ще дуууже далеко. Більш реальними цілями на сезон були б - виграти турнір 250, хоча б один. Виграти, або хоча б півфінал-фінал турнірів категорії 500 або 1000. І працювати в цьому напрямку. Але ж ні, вона мріє про гренд слем))) Вона коли грає, то розуму не видно особливо. І за межами корту, судячи по таких заявах, розуму і здорового глузду там теж не спостерігається.
До речі, які будуть прогнози? Виграє Мартуся хоча б один турнір 250? Ну хоча б фінал вийде? Я впевнений, що ні))))) Півфіналу або фіналу турніру 500 або 1000 теж не буде.
Головне - мріяти про гренд слем) А ось ці ваші турнірчики собі залиште) Вони слішком мєлкі для такої топової гравчині, яка за свою кар'єру виграла всього один задрипаний турнір категорії 250, і то - виграла тільки тому, що на нього не приїхала жодна дійсно топова тенісистка.
Нехай щастить
Так і не зрозумів,було би приємно це не поставлена ціль