КЛОПП – про розгром Саутгемптона: «Важка гра за жахливо складної ситуації»

Головний тренер «Ліверпуля» прокоментував перемогу в 1/8 фіналу Кубка Англії

2290
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Юрген Клопп

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Саутгемптоном» (3:0) у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії.

Через велику кількість травм Клоппу довелося у другій грі поспіль випускати третій склад, що складається з 18-19-річних футболістів чи резервістів. Винятком стали Вірджіл ван Дейк та Джо Гомес.

«Це був особливий тиждень для всіх нас. Я вже довго треную, але такі тижні нечасто бувають. Це була важка гра за дуже складної ситуації. Для нас. Ми повинні прийняти це і подивитися, кого ми можемо виставити. Сьогодні рішення полягало в тому, що Джо Гомес вперше у житті зіграв шість людей. Ми були всюди в перші 15 хвилин, пресинг був жахливий. Ми мали проблеми, і «Саутгемптон» цим скористався.

Після 15 хвилин високий пресинг став набагато кращим, пресинг у центрі поля ми спробували налагодити в перерві. Футбол — це непросто, і якщо у тебе є імпульс, ти маєш його зберегти. Ми повернули його та забили два чудові голи у другому таймі», — цитує Клоппа ВВС.