ВІДЕО. Мудрик оригінально відсвяткував гол у ворота Лідса

Український вінгер «Челсі» подивився та вказав на вигаданий годинник

10628
4

Сьогодні, 28 лютого 2024 року, відбувається матч 1/8 фіналу Кубка Англії між лондонським «Челсі» та «Лідсом». Рахунок після першого тайму – 2:1 на користь команди Маурісіо Почеттіно.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Голом на 37-й хвилині відзначився український вінгер «синіх» Михайло Мудрик. 23-річний футболіст відкрився у чужому штрафному майданчику та точним ударом відправив м'яч у сітку.

Святкування голу у виконанні Михайла вийшло доволі оригінальним та розлетілося соціальними мережами. Українець подивився та вказав фанатам на вигаданий годинник на своїй руці.

(60)

Лейпциг у битві за місце у Лізі чемпіонів розгромив Боруссію Д
Футбол | 27 квітня 2024, 18:33 8

А Баварія виграла свій матч у Айнтрахта

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 23

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів