Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 29 лютого 2024, 14:21
17165
20

Екс-гендиректор УПЛ та Карпат звинуватив Олександрію та Шахтар у змові

Олександр Єфремов вважає, що ціна питання – від 4 до 8 млн грн

| Оновлено 29 лютого 2024, 14:21
17165
20
Екс-гендиректор УПЛ та Карпат звинуватив Олександрію та Шахтар у змові
ФК Шахтар

Колишній гендиректор УПЛ и львовских «Карпат» Олександр Єфремов прокоментував ситуацію навколо матчу 18-го туру УПЛ між командами «Олександрія» та «Шахтар» (0:0).

Оскільки за господарів поля зіграв незаявлений футболіст Іван Калюжний, команда Руслана Ротаня може отримати технічну поразку.

Олександр Єфремов у соцмережі Facebook звинуватив представників «Олександрії» та «Шахтаря» у змові:

«Чистий сговір. Дали 4 млн гривень, а може й 8, і ті визнали свою провину. На фоні можливої втрати 50 млн євро від ЛЧ (200 тисяч доларів) – це взагалі не гроші. Чергова підкилимна перемога Шахтаря. Уряяя.

І все ж я хочу, щоб було розслідування інциденту. Хочу, щоб надали пояснення всі причетні до нього особи: УПЛ, УАФ, Олександрія, а також суддя і делегат матчу. За існуючого Регламенту змагань в УПЛ – таке організаційно і технічно неможливе».

Оцініть матеріал
(132)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 20
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Buvellar
100% Соромно олександрія,дуже соромно.З шахтарем і так все зрозуміло.Ось і перша справа для Шевченка,показати хто ж очолив УАФ.Показова справа для всього футбольного суспільства.
Fant24
Це і так всі знали .А що були сумніви ?
Gargantua
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
ZANREGENT1993
Не исключено что договорняк. Но если у автора этого поста есть конкретные доказательства то надо обращаться в соответствующие органы. Хотя мы помним что договорняки раскрывались через несколько лет. Были уже такие случаи и в УПЛ и В Первой,Второй лигах. Вот пусть обновлённая УАФ и проявит бдительность и эффективность.
Pavel_i_CO
Новый спосіб катати "офіційні" договорняки
serhiy
Щось дуже довго ця новина на сайті зявлялася...
didora
Щось діло пахне керосіном. Шеві не позавидуєш. Чому??? Та тому що прийдеться лайно розгрібати і в дупу комусь давати. Це ж не чемпіонат району. Там що лохи сиділи??? Вони що не знали хто на поле виходить. Як може вийти грати незаявлений гравець??? Навіть у селах перед грою перевіряють заявку на чемпіонат. А це УПЛ. Блядь хуже африканців. Просто немає слів. Повний бардак і безлад, що у футболі, що у країні!!!
mini.f
Судьям сейчас дано строгое указание, вплоть до похоронки - не помогать шахтерам, ни за какие деньги. Но ахметка снова всех обвел вокруг пальца. Не мытьем, так катаньем... Таким способом сплава результата игры не часто, но в  определенных условиях, пользуются многие команды- и рыбку съели и морду лица не замарали... Сам знаю несколько таких случаев на уровне города, области и КФК... Наш новоиспеченный президент УАФ сейчас попал между молотом и наковальней, замять это дело и не наказать виновных, а их много - начиная с руководства Александрии и Шахтера и заканчивая делегатом матча, который был ОБЯЗАН проверить допуск каждого футболиста перед матчем, значить похоронит на корню все обещания своей честной работы на этом посту, раскрутить это дело с жестокими наказаниями, чтобы другим неповадно было заниматься такими договорняками - можно и на пулю нарваться, мы то знаем методы ахметки в таких разборках, судьбу Брагина еще многие помнят... Ведь на кону для Шахтера сейчас десятки миллионов зелени в случае чемпионства, и за меньшие деньги виновных живьем закапывали на терриконах.... Интересно, как Андрюша разрулит этот скандал? Ведь на приличной растяжке он сейчас...
Vlato0709
Интересно, а сколько г-н Ефремов получил от Суркисов за такую "утку" о матче Александрия - Шахтер?
Xvalenok03
Он что дурак такие вещи говорить?
Richard Lewis
Закусювати треба
AK.228
А может быть собака, а может быть ворона…