Мінус Забарний. Визначено 4 із 8 чвертьфіналістів Кубка Англії 2023/24

26-27 лютого відбулися перші 4 матчі 1/8 фіналу турніру

5478
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола та Ерлінг Холанд

26-27 лютого відбулися перші 4 матчі 1/8 фіналу Кубка Англії з футболу 2023/24.

Чинний володар трофею та один із найвідоміших грандів «Манчестер Сіті» розгромив «Лутон Таун» 6:2.

Окремо варто відзначити неймовірний перформанс Ерлінга Холанда, який забив 5 голів, оформивши тим самим рідкісний пента-трик. Чотири рази на нього асистував не менш зірковий Кевін де Брюйне.

«Борнмут» разом із українським захисником Іллею Забарним не зумів пробитися до чвертьфіналу турніру, програвши «Лестеру». Основний час гри завершився з рахунком 0:0, а в екстратаймах «лиси» вирвали мінімальну перемогу завдяки голу Абдули Фатаву на 105-й хвилині.

«Ньюкасл» був близький до того, щоб вилетіти зі змагань і сенсаційно пропустити «Блекберн» з Чемпіоншипа в наступну стадію. В основні 90 хвилин команди обмінялися голами, в екстратаймах жодному колективу не вдалося відзначитись, тому доля поєдинку вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. З 11-метрової точки точніше пробили «сороки» – 4:3.

У ще одному матчі 1/8 фіналу «Ковентрі Сіті» розбив «Мейдстоун» 5:0.

28 лютого відбудуться останні 4 зустрічі 1/8 фіналу. «Челсі» з Михайлом Мудриком зіграє проти «Лідса», «Вулверхемптон» побореться з «Брайтоном», «Ноттінгем Форест» проведе поєдинок з «Манчестер Юнайтед», а «Ліверпуль» вдома прийме «Саутгемптон».

Жеребкування чвертьфіналів відбудеться 28 лютого о 21:00 за Києвом.