Гравець Шахтаря публічно розкритикував мера Запоріжжя через туалети
Олександр Драмбаєв опублікував послання для Анатолія Куртєва
![Гравець Шахтаря публічно розкритикував мера Запоріжжя через туалети](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/150/orig_670144.jpg)
22-річний український футболіст донецького «Шахтаря» Олександр Драмбаєв, який на правах оренди виступає за хорватський «Осієк», у своєму Instagram звернувся до мера Запоріжжя.
Драмбаєв опублікував новину про те, що у парку міста з'являться «6-поверхові туалети», які можна буде орендувати за ціною 7 доларів за квадратний метр.
«Ось такі туалети будуть у Запоріжжі. Як вам? І ще можна взяти в оренду при бажанні. Дуже сильно бісить, всі про це знають, говорять та пишуть, але нічого не роблять.
У місті Запоріжжі дуже багато проблем із мером, який робить все, що хоче, і почувається безкарним», – написав у сторіз Олександр.
В.о. мера Запоріжжя з серпня 2021 року та секретарем Запорізької міської ради є Анатолій Куртєв.
У сезоні 2023/24 Драмбаєв провів 20 матчів за «Осієк» у всіх турнірах, гольовими діями не відзначився. У грудні повідомлялося, що Олександром цікавляться клуби з Нідерландів, Бельгії та Польщі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Віталій ПЕРВАК: «Команда вистраждала цю перемогу над Металістом 1925»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695766.jpg)
![Віталій ПЕРВАК: «Команда вистраждала цю перемогу над Металістом 1925»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695766.jpg)
Наставник Лівого Берега провів прес-конференцію після виходу у фінал Турніру чотирьох
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695653.jpg)
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695653.jpg)
Олександр відмовився купувати собі таке коштовне авто
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695714.jpg)
![Агент Довбика відверто розповів, чому трансфер в Атлетіко близький до зриву](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695735.jpg)
![Агент Довбика відверто розповів, чому трансфер в Атлетіко близький до зриву](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695735.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695656.jpg)
Ця падаль задньопривідна, що називає себе мером - творить таке в місті, що на голову не намотаєш! Можу сказати, що януковощь був салагою у зрівнянні із цим пєтухом! І усім пофігу! Київ кришує - куртєв ворує
"Річ у тому, що у парку в центрі міста почали будувати щось)) По паспорту об'єкту було зазначено, що це туалет! А по факту вийшла комерційна будівля у 6 поверхів! "