ЯСТРЕМСЬКА: «Якщо говорити двома словами, то я забула, як грати в теніс»
Даяна прокоментувала перемогу над Керолайн Доулхайд у Сан-Дієго
![ЯСТРЕМСЬКА: «Якщо говорити двома словами, то я забула, як грати в теніс»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/150/orig_670141.jpg)
У ніч проти 28 лютого українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 33) виграла стартовий матч на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго (США) у Керолайн Доулхайд (США, WTA 45).
Після завершення зустрічі українка прокоментувала перемогу у флеш-інтерв'ю на корті:
«Моєю найголовнішою метою було грати та насолоджуватися. Перший сет був справді хорошим, мені сподобалося, бо обидві з нас були дуже близькі до перемоги.
У другому – я втратила голову. У третій партії я просто знову повернулася в гру, щось змінила і сказала собі, що я маю грати так, як можу. Але найголовнішим компонентом була подача, тому що у другому сеті мені вона абсолютно не сподобалася.
Якщо говорити про цей матч двома словами, то мені здається, що я забула, як грати в теніс.
Після Австралії я поїхала в Лінц, потім повернулася додому, потім я провела один тиждень без тренувань, бо були масовані атаки і я не могла спати, потім поїхала до Ніцци, де тренувалася 3 дні, потім вирушила в Дубай, де у мене була wild-card і де я програла перший матч, потім важкий переліт сюди, 3 дні практики і... Знаєте, я дійсно намагалася знайти свою гру, намагалася зрозуміти, як правильно рухатися на корті і думаю, що я не грала сьогодні достатньо добре...
Мала тиждень відпустки, коли поверталася додому. Якби не війна, я могла б приїжджати до Одеси після кожного турніру, але зараз це 2 дні, щоб доїхати і 2 дні, щоб виїхати з України. Це складно, але мені справді подобається знаходитися вдома.
Блінкова чи Возняцкі? Я грала і з тією, і з тією. Один раз проти Блінкової, двічі проти Каролін. З кожною з них це буде хороший матч. Найголовніше – сфокусуватися на собі», – сказала Даяна.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695636.jpg)
![«Він виграє стильно». Чісора назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695636.jpg)
Реванш відбудеться 21 грудня 2024 року
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695517.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695517.jpg)
Олександр вважає, що виграв 7 раундів
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695714.jpg)
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695740.jpg)
![ФОТО. Одна з найсексуальніших тенісисток потренувалася в бікіні на корті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695550.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/117/thumb_343492.jpg)
![Sit Simurg](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/117/thumb_343492.jpg)