4387
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков і Артем Довбик

У понеділок, 26 лютого, відбувся поєдинок 26-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зіграли «Жирона» і «Райо Вальєкано».

Гра пройшла на стадіоні «Монтіліві» в Жироні. Господарі перемогли з рахунком 3:0.

У стартовому складі каталонського клубу сьогодні вийшли українські зірки – нападник Артем Довбик та Віктор Циганков. Довбик провів на полі 73 хвилини, а Циганков – 89.

На початку другого тайму рахунок у матчі відкрив Циганков, який забив у другій грі поспіль.

Іспанське видання Sport.es оцінило гру українців у цьому матчі.

«Це була не найкраща гра Циганкова у футболці «Жирони», але він забив гол, який дозволив команді вийти уперед. Він рухався по всій передній лінії, але рідко отримував передачі.

Від Довбика була незрозуміла гра, враховуючи його сильний сезон. Він змарнував низку гольових моментів через помилки в контролі м'яча чи завершенні атаки. Поганий день для нападника Мічела», – йдеться у виданні.

(28)

Анчелотті оцінив шалений матч із Баварією, в якому Лунін пропустив двічі
Футбол | 01 травня 2024, 07:26 0

«Реал» зіграв унічию з мюнхенською командою на «Альянц-Арені» з рахунком 2:2

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі