| Оновлено 26 лютого 2024, 16:42
1583
0

Перуджа з Плотницьким виграла у лідера чемпіонату Італії Трентіно

Український волейболіст провів усю гру у складі переможців та приніс команді 17 очок

1583
0
legavolley.it. Олег Плотницький

У 21-му турі італійської чоловічої волейбольної Суперліги відбувся центральний поєдинок, в якому зустрілися команди, які розташувалися на перших двох позиціях – «Трентіно» та «Перуджа». І хоча обидві команди вже забезпечили собі підсумкові місця на груповому етапі («Трентіно» - перше, а «Перуджа» - друге) цей матч очікувався з великим інтересом.

В стартовому складі господарів на майданчику (гра проходила у Перуджі) знову з'явився український догравальник Олег Плотницький (на фото з м’ячем), який перед цим пропустив кілька матчів поспіль. Його вихід виявився корисним для команди. Олег набрав 17 очок (другий показник слідом за туніським діагональним Вассімом Бен Тара).

Щодо самої гри, то перші дві партії виграла «Перуджа» 27:25, 25:20, потім гості скоротили відставання 22:25, але в четвертому сеті знову сильнішими виявилися місцеві волейболісти 25:17.

Чемпіонат Італії з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 21 тур
«Перуджа» – «Трентіно»

3:1 (27:25, 25:20, 22:25, 25:17)

Перед заключним туром групового етапу у «Перуджі» тепер 50 очок (16 перемог, 5 поразок) і команда посідає друге місце в турнірній таблиці. У «Трентіно» залишилося 55 очок. У наступному турі 3 березня «Перуджа» зіграє в гостях із міланським «Альянсом».