WorldSBK. Монтелла виграв другу гонку Раунду Австралії у Supersport

69
0
WorldSBK. Ярі Монтелла та Марсель Шрьоттер

Топ-10: Монтелла, Шрьоттер, Уертас, Карікасуло, Дебіс, Софуолу, Маяс, Макфі, Балдассаррі, Бейлісс.

Ярі Монтелла із команди Barni на Дукаті виграв другу гонку Раунду Австралії WorldSBK 2024 у класі Supersport. Італієць впевнено стартував, одразу захопив лідерство та довів гонку до своєї перемоги. Таким чином, Монтелла виграв обидві гонки стартового раунду WorldSBK.

Друге місце посів Марсель Шрьоттер із заводської команди MV Agusta, який зміг нав'язати Монтеллі боротьбу за перемогу. Для німця цей подіум – дев'ятий у кар'єрі і лише два його відокремлюють від рекорду за кількістю фінішів у першій трійці без перемог. Замкнув подіум Адріан Уертас із заводської програми Дукаті.

Не пощастило лідеру Ямаха Стефано Манці. На шостому колі у боротьбі з Уертасом за третє місце він упав у 4-му повороті, але зміг повернутися у гонку на 15-й позиції. Намагаючись відігратися, італієць на наступному колі знову впав – цього разу у 10-му повороті. Після другого падіння Манці з'їхав на піт-лейн і зійшов.