ВІДЕО. Футболіст нокаутував суперника, намагаючись пробити бісіклетою

На щастя, постраждалий зміг завершити поєдинок

1496
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хоакін Фернандес

Неприємний інцидент стався під час матчу 1/8 фіналу Кубка Уругваю між «Ла-Лусом» та «Данубіо».

На 68-й хвилині гри футболіст команди господарів Браян Кордара випадково нокаутував гравця суперника Хоакіна Фернандеса (на фото в заголовку), намагаючись завдати удару в падінні через себе. Постраждалий отримав удар бутсою прямо в обличчя, після чого ще довго не міг прийти до тями, кілька хвилин перебуваючи в лежачому положенні на газоні. Потім він усе ж таки зумів взяти себе в руки і, незважаючи на біль, відіграв матч до кінця, хоча після фінального свистка залишав поле зі сльозами на очах.

Зазначимо, що матч завершився перемогою гостьової команди з рахунком 1:0 завдяки єдиному голу, забитому на 89-й хвилині гри.