| Оновлено 26 лютого 2024, 02:47
6029
3

Неймовірний Гаррі Кейн. Баварія вирвала перемогу в РБ Лейпциг

Центральний матч 23-го туру Бундесліги закінчився з рахунком 2:1 на користь мюнхенців

6029
3

Сьогодні, 24 лютого 2024 року, відбулося 5 матчів чемпіонату Німеччини з футболу.

Усі найяскравіші моменти матчів доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У центральному поєдинку ігрового дня «Баварія» приймала «РБ Лейпциг». В першому таймі команди не забивали, зате по перерві влаштували гольову перестрілку.

Спочатку Гаррі Кейн вивів свою команду вперед, але ближче до завершення матчу рахунок зрівняв Беньямін Шешко. Розв'язка вийшла доволі драматичною: Кейн приніс перемогу своїй команді на 90+1 хвилині та залишив її у чемпіонський гонці.

Бундесліга. 23-й тур. 24 лютого

Боруссія М – Бохум – 5:2
Голи:
Нгуму, 28, Вайгль, 35 (пенальті), Райц, 72, Сібачо, 78, Онора, 90+6 – Гофманн, 75, Шлоттербек, 88

Вердер – Дармштадт – 1:1