Камбек у фіналі. Стала відома переможниця престижного турніру в Дубаї

Жасмін Паоліні у трьох сетах вирвала титул у Анни Калінської

Getty Images/Global Images Ukraine. Жасмін Паоліні

Італійська тенісистка Жасмін Паоліні (WTA 26) здобула трофей на хардовому турнірі WTA 1000 у Дубаї (ОАЕ).

У фіналі престижних змагань італійка обіграла Анну Калінську (WTA 40) у трьох сетах за 2 години та 15 хвилин.

WTA 1000 Дубай. Хард. Фінал

Анна Калінська – Жасмін Паоліні (Італія) – 6:4, 5:7, 5:7

У другому сеті Анна вела з брейком, але Жасмін зуміла повернутися в гру та зрівняти рахунок за партіями. У третій партії Калінська подавала на матч при 5:4, але програла 4 гейми поспіль (спочатку «нейтралка» мала перевагу 5:3) і в результаті Жасмін вирвала перемогу.

Це була третя зустріч дівчат, Паоліні виграла 2-й очний поєдинок.

Для Жасмін це другий титул у кар'єрі і перший на такому високому рівні.

З понеділка італійка оновить особистий рекорд у рейтингу WTA і стане 14-ю ракеткою світу.

Зазначимо, що на своєму шляху до трофею Паоліні виграла у Хаддад Майї, Фернандес, Саккарі, Кирсті і тепер у Калінської. У чвертьфіналі Жасмін мала зіграти проти Єлени Рибакіної, проте представниця Казахстану знялася з турніру.

(104)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву