Кубок України. Кардинал, SkyUp, Суха Балка та Аврора пройшли у чвертьфінал

Відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру

885
0
ФК Кардинал Рівне

У п'ятницю, 23 лютого, відбулися перші чотири матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України з футзалу.

Рівненський «Кардинал» удома мінімально програв «Харкову», а Давид Калашник зробив дубль. Однак поразка з різницею в один м'яч влаштувала господарів, які в гостях виграли з різницею у два м'ячі.

Столичний «SkyUp» вдома в основний час програв також київському «Агромату» з рахунком 2:3, однак у серії пенальті воротар господарів Ілля Бакінський відбив три удари та допоміг своїй команді пройти до чвертьфіналу.

Київська «Аврора» та «Суха Балка» із Жовтих Вод з однаковим рахунком 5:2 обіграли львівську «Енергію» та броварський «Авалон» та вийшли до чвертьфіналу. З тією лише різницею, що жовтоводці відфіксували вихід після перемоги 2:0 у першому матчі, а киянам довелося відіграватись після поразки 2:3.

Кубок України, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

23 лютого

Кардинал (Рівне) – Харків – 1:2 (0:2) (перший матч – 5:3)
Голи: Волков, 26 – Калашник, 6, Калашник, 17.

SkyUp (Київ) – Агромат (Київ) – 2:3 (2:2) (по пенальті – 4:3) (перший матч – 2:1)
Голи: Тменов, 2, Кибіш, 10 – Савенко, 2, Чеберяк, 6, Миронов, 25.

Аврора (Київ) – Енергія (Львів) – 5:2 (5:1) (перший матч – 2:3)
Голи: Літвінов, 1, Завертаний, 5, Семенченко, 7, Літвінов, 10, Бессалов, 11 – Кузь, 1, Пелех, 25.

Суха Балка (Жовті Води) – Авалон (Бровари) – 5:2 (1:0) (перший матч – 2:0)
Голи: Дяченко, 2, Беденок, 21, Ярошенко, 28, Овсянніков, 36, Овсянніков, 40 – Демченко, 29 (у свої ворота), Науменко, 36.