Віктор СКРИПНИК: Сподіваюся, на Динамо не потрібно буде мотивувати команду
Тренер «Металіста 1925» – про підготовку до матчу з «Динамо»
![Віктор СКРИПНИК: Сподіваюся, на Динамо не потрібно буде мотивувати команду](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/146/orig_669386.jpg)
Головний тренер «Металіста 1925» Віктор Скрипник розповів про підготовку команди до матчу 18-го туру УПЛ проти «Динамо» Київ:
– На скільки відсотків оцінюєте готовність команди до старту другої частини сезону?
– Не буду казати, бо це не скаже жоден тренер, він не знає, де стоїть його команда. Товариські матчі – це товариські матчі. Ми мали якісних суперників, ми задоволені ставлення хлопців до роботи, до праці. Але ти не знаєш, бо офіційний матч є офіційним матчем. Ми граємо з «Динамо», це дуже складний суперник для першого матчу, але колись ми маємо грати й з ними. Так що ми дуже раді, що граємо. У неділю подивимося, на скільки відсотків ми підготувалися до сезону.
– Власне, що можете сказати про суперника? Чи стало «Динамо» за паузу іншою командою, сильнішою?
– Тренувальні збори є для того, щоб тренер, який прийняв команду по ходу сезону, мав час для того, щоб його думки спрацювали. Подивимося. «Динамо» є «Динамо». Ті хлопці, які там залишилися і цей тренер, який працює, вони не нові персони для нас. Сподіваюсь, навіть я впевнений, що нічого кардинально не змінилося. Але, напевно, якісь напрацювання були, є, ми дивилися. Ті результати, які вони показують - це тільки підтверджують.
– Ми записуємо інтерв'ю в середу. Зі скількома позиціями зі стартового складу на неділю ви вже визначилися, а де маєте сумніви?
– Відсотків на 70-80 я вже маю стартовий склад в голові. Але ми ще тренуємося, не дай Боже щось трапиться з хлопцями. Сподіваюсь, що мені не потрібно буде мотивувати мою команду. «Динамо» – це наш гранд, проти них кожен хоче себе проявити. Але є ще 3-4 позиції, де може щось змінитися. Тож, 70% – це те, що ми маємо зараз.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695761.jpg)
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695761.jpg)
Донецький клуб поступився «Динамо» Загреб із рахунком 0:1 у товариському поєдинку
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695616.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695616.jpg)
Український нападник «Жирони» хоче перейти саме до «вовків»
![Усик зізнався, чи купив він собі Rolls Royce після перемоги над Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695653.jpg)
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695742.jpg)
![Динамо Загреб – Шахтар – 1:0. Програли юніорам. Відео гола та огляд матчу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695742.jpg)
![«Готуйся зіграти багато матчів». Анчелотті звернувся до голкіпера Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695471.jpg)