З ким зіграє Трубін? Підсумки жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи

23 лютого у швейцарському Ньоні відбулася церемонія жеребкування

39755
7
УЄФА

23 лютого о 13:00 за київським часом у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування стадії 1/8 фіналу Ліги Європи.

У жеребкуванні візьмуть участь 16 клубів: 8 команд, які посіли перші місця на груповому етапі, та 8 переможців стикових матчів. Переможці 1/16 фіналу були несіяними (перший матч вони проведуть вдома) та зустрінуться з командами, які виграли свої групи восени.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Португальська Бенфіка, за яку виступає український голкіпер Анатолій Трубін, у 1/8 фіналу зіграє проти команди Рейнджерс (Шотландия).

Фаворит турніру, англійський Ліверпуль, зустрінеться із клубом Спарта Прага (Чехія).

Протистояння складаються із двох матчів. Переможці груп проведуть матчі-відповіді вдома. Якщо рахунок за підсумками 180 хвилин ігрового часу буде рівним, команди продовжуватимуть змагатися в додатковий час, незалежно від того, скільки голів буде забито командами на чужому полі. Якщо за підсумками 30 додаткових хвилин переможця не визначиться, буде призначено серію пенальті.

Перші матчі 1/8 фіналу заплановані на 7 березня, поєдинки у відповідь пройдуть 14 березня. Переможці 8 матчів вийдуть до 1/4 фіналу. Жеребкування цієї стадії заплановано на 15 березня. Для тих, хто програє, єврокубковий сезон 2023/24 завершиться.