Жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій. Дивитися онлайн. LIVE

23 лютого о 14:00 у швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування ЛК

4083
0
Getty Images/Global Images Ukraine

23 лютого о 14:00 за київським часом у швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування стадії 1/8 фіналу Ліги конференцій.

У жеребкуванні візьмуть участь 16 клубів: 8 команд, які посіли перші місця на груповому етапі, та 8 переможців стикових матчів.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Переможці матчів 1/16 фіналу будуть несіяними та зустрінуться з командами, які виграли свої групи восени. Команди з однієї національної асоціації на цій стадії не можуть зустрітися.

Протистояння складаються із двох матчів. Переможці груп проведуть матчі-відповіді вдома. Якщо рахунок за підсумками 180 хвилин ігрового часу буде рівним, команди продовжуватимуть змагатися в додатковий час, незалежно від того, скільки голів буде забито командами на чужому полі. Якщо за підсумками 30 додаткових хвилин переможця не визначиться, буде призначено серію пенальті.

Перші матчі 1/8 фіналу заплановані на 7 березня, поєдинки-відповіді пройдуть 14 березня. Переможці 8 матчів вийдуть до 1/4 фіналу. Жеребкування цієї стадії заплановано на 15 березня. Для тих, хто програє, єврокубковий сезон 2023/24 завершиться.