| Оновлено 25 лютого 2024, 09:46
963
2

СТЕПАНОВСЬКИЙ: «41 штрафний кидок Словенії – цікавий момент, але це гра»

Наставник збірної України прокоментував поразку у першому матчі відбору Євробаскета-2025

963
2
ФБУ. Віталій Степановський

Головний тренер збірної України Віталій Степановський на післяматчевій пресконференції прокоментував результат стартової гри кваліфікації Євробаскету-2025 проти Словенії (73:87).

«Вітаю Словенію. Дуже важкий матч. Були дві різні половини. В першій грали краще, мало помилялися в нападі, розумно діяли. Знали, що Словенія агресивна в захисті. Готувалися до цього. Ментально і фізично виглядали добре. Погано почали другу половину, особливо третю чверть. Були деякі дурні рішення і втрати, після яких суперники забивали кидки.

Звісно, 41 штрафний кидок Словенії – цікавий момент, але це гра. Ще раз вітаю Словенію. Дякую всім вболівальникам, які прийшли в зал і підтримували нас. Це було дуже відчутно», – сказав наставник.

Наступний матч Україна зіграє проти Португалії 25 лютого.

Артем Пустовий, центровий збірної України: «Ми провели хорошу першу половину. Після перерви зробили декілька втрат поспіль, суперники забили легкі триочкові. Ми несуттєво відставали, але вони забивали, а ми втратили свій ритм через помилки».