| Оновлено 22 лютого 2024, 13:10
6512
3

Лео покарав Реал. Інтер Майамі з асистом Мессі виграв 1-й матч сезону MLS

Сергій Кривцов відіграв увесь поєдинок проти «Реала Солт-Лейк», гра завершилася 2:0

6512
3
Getty Images/Global Images Ukraine

У ніч на 22 лютого відбувся перший матч нового сезону Major League Soccer (MLS) між командами «Інтер Майамі» та «Реал Солт-Лейк». Гра завершилась із рахунком 2:0.

Український захисник господарів Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок.

У старті «чапель» вийшли і 4 екс-зірки каталонської «Барселони»: Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Серхіо Бускетс та Жорді Альба. Суарес провів свій перший офіційний поєдинок за клуб.

Лео, який є володарем Золотого м'яча 2023, відзначився асистом у цій зустрічі. На 39-й хвилині відомий аргентинець віддав гольовий пас на Роберта Тейлора. Другий гол для «Інтер Майамі» забив Дієго Гомес на 83-й після пасу Луїса Суареса.

На поєдинку був присутній відомий актор Вілл Сміт. Перед тим, як Мессі йшов у підтрибунне приміщення після першого тайму, дві легенди обнялися і поговорили.

Наступний матч у Мессі та компанії заплановано на 26 лютого. Клуб Девіда Бекхема зіграє проти «Лос-Анджелес Галаксі» на виїзді.

MLS. 21-22 лютого

Інтер Майамі – Реал Солт-Лейк – 2:0

Голи: Тейлор, 39, Гомес, 83